Home » Sims 4 vanaf volgende maand free-to-play

Sims 4 vanaf volgende maand free-to-play

Uitgever EA en ontwikkelaar Maxis maken De Sims 4 vanaf volgende maand free-to-play.

Dit nieuws komt uit een nieuwe blogpost die vandaag is uitgebracht en waarin ook wordt onthuld dat EA op 18 oktober om 10.00 uur PT/1 uur ET een Behind The Sims-top zal houden. Dat is ook dezelfde dag dat De Sims 4 officieel een gratis te spelen game wordt, wat betekent dat je de basisgame dan gratis kunt downloaden op PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One en pc. Wat betreft waarom, het lijkt erop dat het team gewoon wil dat de game beschikbaar is voor iedereen die erin geïnteresseerd is.

“Nu De Sims 4 gratis te spelen is, is ons team meer dan ooit toegewijd aan het ontwikkelen van nieuwe en betekenisvolle De Sims 4-ervaringen voor onze spelers en we zullen in de nabije toekomst pakketten, kits en Sims Delivery Express-drops blijven ontwikkelen en uitbrengen. ’, luidt de blogpost.

Het bericht zegt dat het team meer over deze overgang zal delen tijdens de Behind The Sims Summit op 18 oktober, dus zorg ervoor dat je daarop afstemt als je geïnteresseerd bent. EA Play- en EA Play Pro-leden krijgen een verbeterde ervaring wanneer bundels die alleen voor leden zijn van De Sims 4 op 18 oktober in De Play List verschijnen. De Sims 4 EA Play Edition bevat het De Sims 4 Aan het Werk Expansion Pack, terwijl de EA Play De Pro-editie bevat zowel het De Sims 4 Aan het Werk Uitbreidingspakket als het De Sims 4 Peuter Accessoirespakket.

“En last but not least willen we onze trouwe Simmers bedanken – we zouden niet zijn waar we zijn zonder jullie voortdurende liefde en steun om De Sims-community te maken tot wat het is”, vervolgt de blogpost. “Van 14 september tot en met 17 oktober ontvangen alle spelers die het basisspel De Sims 4 hebben gekocht de Woestijn Luxe Kit als cadeau. Met de Woestijn Luxe Kit kunnen Sims ontspannen in hun moderne oase met luxe binnen- en buitenmeubels, geïnspireerd op het natuurlijke landschap van de zuidwestelijke woestijn en materialen zoals steen en hout. Om de Desert Luxe Kit te verzilveren, log je gewoon in op het spel en het zal beschikbaar zijn in het hoofdmenu om te claimen.”

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

error: