Home » De Origin-app van EA krijgt een nieuwe naam en design

De Origin-app van EA krijgt een nieuwe naam en design

EA gaat de Origin-app helemaal op de schop gooien.

Vorige maand kondigde EA aan dat het zijn EA Access- en Origin Access-abonnementsservices zou samenvoegen en ze zou hernoemen tot EA Play, en de uitgever zegt nu dat zijn Origin-desktop-launcher een nieuwe naam en revisie krijgt als onderdeel van zijn rebranding-push.

EA’s pc-desktopclient gebruikt de Origin-naam sinds de service werd gelanceerd in 2011 , maar het langlopende merk zal binnenkort volledig worden uitgefaseerd wanneer de gereviseerde pc-client van de uitgever, eenvoudigweg bekend als de EA Desktop-app, arriveert.

In een gesprek met GamesIndustry.biz legde Mike Blank, senior vice president strategische groei van EA, uit dat de nieuwe desktop-app niet zomaar een nieuwe naam zal hebben; het biedt een gestroomlijnde, gemakkelijker navigeerbare gebruikerservaring, nieuwe functies, waaronder achtergrondupdates, een “betere patchervaring”, plus verbeteringen aan login, registratie en spelbibliotheken.

Het doel, zegt Blank, is om een ​​”wrijvingsloze, snelle, sociaal georiënteerde ervaring voor onze spelers te creëren, waar het voor hen de beste plek wordt om contact te maken met de mensen met wie ze willen spelen in de spellen die ze willen spelen”.

Blank zegt dat de beweging een teken is van “een ethos dat van cruciaal belang voor ons is en waarvan we weten dat dit belangrijk is voor onze spelers”, en maakt deel uit van een voortdurende druk om spelers meer keuze te bieden in termen van de platforms waarop EA-games toegankelijk zijn.

Wat vind je hier van?

0 0

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

CAPTCHA


Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.