Home » De deal van Electronic Arts met Marvel bestaat uit ten minste drie games

De deal van Electronic Arts met Marvel bestaat uit ten minste drie games

EA zal nog sowieso drie games uitbrengen in samenwerking met Marvel.

Toen Motive Studios van Electronic Arts zijn Iron Man-game  in september aankondigde, hoorden we dat dit de eerste zou zijn van een multi-game-deal tussen de uitgever en Marvel. Dat was destijds een vaag gedefinieerde regeling, maar we weten nu dat het partnerschap minimaal drie titels zal opleveren.

EA kondigde het nieuws aan in een persbericht , waarbij de uitgever het omschreef als een “langetermijndeal” die op basis van de bewoording verder zou kunnen gaan dan drie games. De release geeft ook aan dat deze titels actie-avonturengames voor consoles en pc zullen zijn, elk met originele verhalen in het Marvel-universum.

Het is de moeite waard om te verduidelijken dat EA geen exclusieve rechten op Marvel krijgt zoals het had met Star Wars. Er zijn meerdere Marvel-games in de maak bij verschillende studio’s, waaronder de onlangs aangekondigde Captain America/Black Panther-game van Skydance New Media van Amy Hennig.

“We zijn al heel lang fans van Marvel en hun indrukwekkende leiderschap, dus dit is een opmerkelijk moment voor zowel onze ontwikkelaars als onze spelers en fans”, zegt EA COO Laura Miele. “We kijken ernaar uit om Marvel te verwelkomen in de EA-familie van makers en weten dat deze samenwerking uitzonderlijke ervaringen voor onze spelers zal opleveren. We kunnen niet wachten om de reacties van spelers te zien wanneer ze zich verkleden als Iron Man en de buitengewone dingen doen waar deze superheld om bekend staat.”

We zijn benieuwd welke andere Marvel-projecten er op stapel staan ​​en welke EA-studio’s erachter zitten. Motive’s Iron Man, een third-person actiegame voor één speler, is momenteel in pre-productie, dus het is nog ver van release (het team maakt ook de  Dead Space-remake ). Welke helden zou je graag door EA zien aanpakken en welke studio wil je ze tot leven zien brengen? Laat het ons weten in de reacties.

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

error: